Nova reestructuració dels cosos tecnics de la pedrera del Levante UD

La Pedrera Granota del Levante UD ha reestructurat els cossos tècnics d’alguns dels seus equips masculins després de la promoció del cos tècnic de l’Atlètic Levante UD al primer equip i el del Juvenil A al filial llevantinista.

Des de la direcció del planter s’ha volgut seguir apostant per la promoció interna i per la incorporació de personal que ja ha pertangut al club i que, per tant, coneix els processos de treball, així com els valors i la identitat de l’entitat. factors afavoreixen l’adaptació al canvi, a més d’integrar professionals amb experiència a les categories que poden aportar les seves capacitats i coneixements en benefici del creixement de cos tècnic i jugadors.

Els cossos tècnics dels diferents equips de la Pedrera Granota queden formats de la següent manera:

Juvenil A

Primer entrenador: Eugenio Ribera

Segon entrenador: Jesús Bernal

Entrenador de porters: Ángel Ovejero

Analista: Álvaro Máñez

Preparadors físics: David González i Jairo Bermúdez

Psicòlegs: Juan Miguel Bernat i Pedro García

Delegat: Juan Badía

Encarregat de material: José Piera

Juvenil B

Primer entrenador: Alberto Zacarés

Segon entrenador: Juan Carlos Ortiz

Preparador físic: Salva Mora

Psicòleg: Cristian Espinosa

Delegat: Toni Cortés

Fisioterapeuta: David Mico

Entrenador de porters: Ángel Ovejero

Cadet A

Primer entrenador: Borja Porcar

Segon entrenador: Ximo Mateu

Preparador físic: Carlos García

Psicòleg: Cristian Espinosa

Delegat: Ángel Martínez

Analista: Costanza Amici

Entrenador de porters: Ángel Ovejero

Cadet B:

Entrenador: Marcos Agramunt

Segon entrenador: Rubén Cazallas

Preparador físic: Héctor Rojano

Delegat: Álvaro Mañez

Entrenador de porters: Ángel Ovejero

Psicòloga: Amparo Fernández

Infantil A:

Entrenador: Toni López

Segon entrenador: Adrián Navarro

Preparador físic: Javier Espí

Psicòleg: Nicolae Catalin

Delegat: Ángel Martinez

Analista: Costanza Amici

Entrenador de porters: Toni Cortés

Infantil B:

Entrenador: Alberto Pomer

Segon entrenador: Gabriel Guaita

Preparador físic: Jairo Bermúdez

Delegat: Álvaro Mañez

Psicòleg: Javier Calduch

Entrenador de porters: Toni Cortés

Aleví A:

Entrenador: Gabriel Guaita

Segon entrenador: Héctor González

Tècnic: Pablo Salazar

Tècnic: Xisco Vilanova

Psicòloga: Amparo Fernández

Entrenador de porters: Manuel Ortiz

Analista: Fran Moragón

Aleví B:

Entrenador: Héctor González

Segon entrenador: Pablo Salazar

Tècnic: Xisco Vilanova

Psicòloga: Amparo Fernández

Entrenador de porters: Manuel Ortiz

Analista: Fran Moragón

Aleví C:

Entrenador: Christian Ibagón

Segon entrenador: Antonio Villalonga

Tècnic: Pablo Ronda

Tècnic: Alexandre Soriano

Psicòleg: Cristian Espinosa

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Aleví D:

Entrenador: Antonio Villalonga

Segon entrenador: Christian Ibagón

Tècnic: Alexandre Soriano

Tècnic: Pablo Ronda

Psicòleg: Cristian Espinosa

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Benjamí A:

Entrenador: Carles Sánchez

Segon entrenador: Javier Navarro

Tècnic: Albert Medina

Tècnic: Quique Montoro

Tècnic: Juanma Peña

Psicòleg: Javier Calduch

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Benjamí B:

Entrenador: Javier Navarro

Segon entrenador: Carles Sánchez

Tècnic: Quique Montoro

Tècnic: Juanma Peña

Tècnic: Albert Medina

Psicòleg: Javier Calduch

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Benjamí C:

Entrenador: Jordi Picó

Segon entrenador: Alejandro González

Tècnic: Alexandre Pardo

Tècnic: Ernesto García

Psicòleg: Nicolae Catalin

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Benjamí D:

Entrenador: Alejandro González

Segon entrenador: Jordi Picó

Tècnic: Ernesto García

Tècnic: Alexandre Pardo

Psicòleg: Nicolae Catalin

Entrenador de porters: Jorge Agustí

Analista: Fran Moragón

Prebenjamí A:

Entrenador: Sergio Blesa

Segon entrenador: Julio Espí

Psicòleg: Pau Galindo

Entrenador de porters: Juan Luis González

Prebenjamí B:

Entrenador: Sergio Morillo

Segon entrenador: Luis Monferrer

Psicòleg: Pau Galindo

Entrenador de porters: Juan Luis González

Prebenjamí C:

Entrenador: Guillermo Gómez

Segon entrenador: Alonso Villodre

Psicòleg: Pau Galindo

Entrenador de porters: Juan Luis González

Querubí:

Entrenador: Patricia Toledo

Segon entrenador: Jorge Colás

Psicòleg: Pau Galindo

Entrenador de porters: Juan Luis González

noticiesdigitals

Leave a Reply

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.

%d bloggers like this: