Horaris definits fins a la jornada 9 de la Liga Femenina Endesa

Després de fer-se públics els horaris de les retransmissions televisives de la Liga Femenina Endesa entre les jornades 4 i la 9, el primer equip femení del Valencia Basket ja coneix el seu full de ruta per a un mes d’octubre frenètic en el qual disputarà fins a set partits de competició nacional.

 

L’equip taronja ja sabia que obriria el mes a casa contra el Casademont Zaragoza en la jornada 3, un partit que serà emés per Teledeporte el dissabte 3 d’octubre a les 20.00 hores. Les 245 entrades que s’han posat a la venda per a esta trobada davant les aragoneses es poden adquirir en este enllaç a un preu de 10 euros, amb termini preferencial de venda per als abonats de la temporada 2019/20 fins al dilluns a les 9:30 hores.

 

El seu següent pas serà visitar al Ciutat de la Laguna Tenerife el dissabte 10 d’octubre a les 20.00 hores (CanalFeb). I obrirà una ratxa de cinc partits en dues setmanes de nou fora de casa, en este cas per a visitar al Cadí La Seu el dissabte 17 d’octubre a les 20.00 hores, en un encontre que serà oferit per Teledeporte.

 

Les xiques de Rubén Burgos tornaran a casa per a la disputa de la jornada 6 per a mesurar-se a l’Embutidos Pajariel Bembibre PD el dimecres 21 d’octubre en un horari encara per definir (La 8 Mediterráneo i CanalFeb) i tancarà eixa setmana en la complicadíssima pista del Spar Girona el diumenge 25 d’octubre a les 18.00 hores, en un partit que es podrà seguir en directe a través del compte oficial de Twitter de @BaloncestoESP.

 

El tancament a este octubre de set encontres de Liga Femenina Endesa arribarà amb la trobada de la jornada 8 en el qual l’equip taronja rebrà a la Fonteta al Durán Maquinaria Ensino (dimecres 28, horari per definir, La 8 Mediterráneo i CanalFeb) i visitant Logronyo per a jugar en la pista del Campus Promete el divendres 30 d’octubre a les 20.45 hores (CanalFeb).

 

J1 Valencia Basket- Lointek Gernika 19/09 19:15h CanalFeb
J2 Spar Gran Canaria- Valencia Basket 26/09 20h (hora peninsular) CanalFeb
J3 Valencia Basket- Casademont Zaragoza 03/10 20h Teledeporte
J4 Ciudad de la Laguna Tenerife- Valencia Basket 10/10 20h (hora peninsular) CanalFeb
J5 Cadí La Seu- Valencia Basket 17/10 20h Teledeporte
J6 Valencia Basket- Embutidos Pajariel Bembibre PD 21/10 Horari por confirmar La8 Mediterráneo / CanalFeb
J7 Spar Girona- Valencia Basket 25/10 18h Twitter  @BaloncestoESP
J8 Valencia Basket- Durán Maquinaria Ensino 28/10 Horari por confirmar La8 Mediterráneo / CanalFeb
J9 Campus Promete- Valencia Basket 30/10 20:45h CanalFeb

noticiesdigitals

Leave a Reply

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.

%d bloggers like this: